Kurš gan nepazīst zīmuli? Šķiet, daudziem no mums tas ir bijis pats pirmais rakstāmrīks mūžā, ar ko pašrocīgi uzvilktas pirmās nedrošās līnijas. Zīmuļi vienmēr būs nepieciešami, bet tāpat kā pasaule, tie mainās laikam līdzi un kļūst arvien kvalitatīvāki, daudzveidīgāki un funkcionālāki. Galu galā ir pagājuši aptuveni 500 gadu kopš Anglijā kādā laukā tika atrasta pirmā grafīta atradne, ko vēlāk sāka izmantot zīmuļu izgatavošanai. Kā zināms, zīmuļi ir rakstāmrīki, ko veido grafīta serdenis un koka (ciedrs vai priede), metāla vai plastmasas korpuss. Rakstot grafīts nolietojas, un tas ik pa laikam ir jāuzasina, tāpēc arvien populārāki kļūst automātiskie zīmuļi ar maināmiem serdeņiem. Zīmuļi ir neatņemama sastāvdaļa skolnieka penālī, bez tiem nav iedomājama mākslinieku un arhitektu ikdiena. Līdzās pildspalvām zīmuļi atrodas uz biroju galdiem, jo viena no zīmuļu priekšrocībām ir iespēja izdzēst uzrakstīto. Tāpēc daudzi, īpaši melnā grafīta zīmuļi, aprīkoti ar dzēšgumiju. Uzrakstīji, kļūdījies, izdzēs bez paliekošām „pēdām” un raksti par jaunu. Zīmuļu trūkums – tradicionālie zīmuļi (bez iespējām mainīt grafītu) ātrāk vai vēlāk izrakstās jeb norakstās līdz sīciņam gabaliņam, ko pirkstos vairs nevar noturēt.

Neraugoties uz savu vienkāršību, zīmuļi ir lieliska dāvana jebkura vecuma un profesijas cilvēkiem. Turklāt ražotāji piedāvā zīmuļus, kas var arī noderēt kā gaumīga un lietderīga dāvana. Mūsu zīmuļu klāstā Jūs atradīsiet dažādu ražotāju zīmuļus – gan atsevišķus standarta melnā grafīta zīmuļus apvienojumā ar vai bez dzēšgumijas, zīmuļu komplektus ar asinātāju, dzēšgumiju vai lineālu, kā arī krāsaino zīmuļu komplektus kastītē vai speciālā futrālī. Tāpat mūsu klāstā ir automātiskie zīmuļi ar maināmiem grafītiem un grafītu rezerves papildinājumu atsevišķā kārbiņā.

Visus mūs piedāvājumā esošos zīmuļus iespējams apdrukāt ar Jums vēlamo tekstu, logo vai zīmējumu. Šādi personalizēti zīmuļi būs neliels, bet pamanāms Jūsu uzņēmuma korporatīvo identitāti veicinošs rīks, tie būs noderīga dāvana kolēģiem vai klientiem. Piemēram, ieprieciniet kolēģu bērnus Ziemassvētkos, uzdāvājot krāsainas zīmuļu kastītes, uz kurām līdzās firmas logo uzdrukāts kāds jauks novēlējums.

Zīmuļu apdruku nodrošinām ar tampondrukas iekārtu vai pilnkrāsu jeb UV druku.

Interesanti fakti par zīmuļiem

  • Pasaulē līdz šim visgarākais zīmulis izgatavots Lielbritānijā 2001. gadā. Tā garums bija 7.91 m un tas svēra 446 kg.
  • Ar vienu zīmuli var novilkt 56 km garu līniju vai uzrakstīt 45 000 vārdu.
  • Ik gadus pasaulē kopumā saražo ap 14 miljrd. zīmuļu, kas ir tieši tik daudz, lai 62 reizes ar tiem apjoztu visu zemeslodi.