Ērtas, parocīgas, vieglas, krāsainas, no vienkāršības līdz elegancei – tādas ir plastmasas pildspalvas. Populārākais rakstāmrīku veids, ko izmanto visu paaudžu ļaudis no bērnudārznieka līdz sirmam vecumam. Bieži vien cenas ziņā lētākais pildspalvu veids, ko apzināti izvēlas, piemēram, bērniem un skolēniem, kam plastmasas pildspalvas pazūd visbiežāk.

Plastmasas pildspalvas atšķiras ar daudzveidīgām formām un korpusa krāsu variācijām, protams, ievērojot, lai rakstāmrīks būtu ergonomisks – ērti satverams, parocīgi lietojams un rakstīšana ar to būtu viegla un tīra. Mūsu piedāvājumā atradīsiet visdažādāko krāsu un formu plastmasas pildspalvas. Preču klāstā ir lodīšu pildspalvas, rollerpildspalvas un gēla pildspalvas. Piedāvājam arī pildspalvu komplektus, kas ietver vairākas pildspalvas katru ar atšķirīgas krāsas tinti, pildspalvas ar noteiktu simboliku, piemēram, ar sportam veltītiem elementiem, plastmasas pildspalvas kopā ar citiem ikdienā biežāk lietotiem kancelejas piederumiem – zīmuļiem, lineāliem u.tml. Piedāvājumā arī plastmasas pildspalvas skārienjūtīgām ierīcēm – viens pildspalvas gals paredzēts rakstīšanai uz papīra, otrs paredzēts, lai skārienjūtīgām virsmā. Šāda rakstāmrīka izmantošana aizsargās Jūsu telefonu vai planšeti pret pirkstu nospiedumiem, skrāpējumiem, kā arī pati darbošanās būs parocīgāka un rakstīšana ērtāka.

Plastmasas pildspalvas plaši izmantojamas kā viens no uzņēmuma korporatīvās identitātes elementiem. Ar uzņēmuma simboliku apdrukātas plastmasas pildspalvas noderēs gan pašu darbinieku ikdienai, gan kā simboliska dāvana klientiem un sadarbības partneriem, gan piedaloties semināros, izstādēs vai tml. publiskos pasākumos. Plastmasas pildspalvas labprāt izvēlas kā suvenīru un netrūkst arī pildspalvu kolekcionāru, kuru kolekcijās var atrast patiešām retus un interesantus rakstāmrīku eksemplārus. Iespējams, arī Jūsu uzņēmuma pildspalvas var noderēt kādas kolekcijas papildināšanai.

Ņemot vērā, ka plastmasas pildspalvas ir pateicīgs materiāls apdrukai, piedāvājam apdrukāt Jums nepieciešamo pildspalvu skaitu un izveidot uz pildspalvas korpusa tekstu, logo. Tampondruka būs laba izvēle, ja nepieciešams apdrukāt lielāku skaitu – sākot no 250 pildspalvām. Līdztekus izmantojam arī jaunākās paaudzes pilnkrāsu jeb UV drukas iekārtu, kas ļauj iegūt plašu krāsu gammu, piemēram, izveidot daudzkrāsainu logo.

Plastmasas pildspalvu pasaule ir krāšņa un daudzveidīga un izvēlēties sev piemērotāko nav tik vienkārši. Mūsu piedāvājumā vien ir ap 150 dažādu plastmasas pildspalvu modeļu un šis klāsts nepārtraukti paplašinās. Aicinām savlaicīgi izvelēties sev piemērotākās plastmasas pildspalvas un pasūtīt nepieciešamo skaitu ar apdruku vai gravējumu.