Izvēloties pildspalvas, viens no nosacījumiem ir to lietošanas ērtums un rakstības kvalitāte. Turklāt rakstāmrīkam jābūt pietiekami izturīgam pie intensīvas lietošanas. Šajā ziņā svarīgs ir pildspalvas korpusa materiāls un te nepārspējamas ir metāla pildspalvas. To korpusam izmanto alumīniju, nerūsošo tēraudu vai misiņu, bet ekskluzīvākām pildspalvām pārklātas ar sudrabu, zeltu. Jo dārgāks metāls tiek izmantots, jo šādas metāla pildspalvas cena ir augstāka.  Savukārt izsmalcināti kancelejas piederumi vienmēr ir augsti vērtēta prestiža dāvana gan politikas, gan biznesa aprindās, kas teicami atbilst valsts protokolam un biznesa etiķetei.

Metāla pildspalvas pieejamas dažādās krāsās, hromētas, matētas vai pārklātas ar laku. Piedāvājam gan lodīšu metāla pildspalvas, gan tintes metāla pildspalvas jeb rakstāmspalvas un rollera tipa metāla pildspalvas. Lodīšu pildspalva ir vispopulārākais šo rakstāmrīku veids. Lodīšu pildspalvas rakstāmmezglā atrodas brīva rotējoša lodīte (diametrā no 0.5 – 1 mm) , kas “savāc” tinti no pildspalvas korpusa un pārnes uz papīra. Tintes metāla pildspalvas iekšienē atrodas neliela tintes tvertne, kas uz rakstāmspalvas galu tiek padota gravitācijas spēka ietekmē. Kad tinte beigusies, to uzpilda no jauna. Rollera tipa pildspalvas ir lodīšu pildspalvu tālākas attīstības rezultāts, kur rakstāmmezgla lodīti izmanto kopā ar uz ūdens bāzes veidotu tinti.

Metāla pildspalvas ir ar maināmiem serdeņiem, automātiskas jeb ar piespiežamu vai pagriežamu mehānismu (izņemot tintes pildspalvas), ergonomisku korpusu un ērtu rakstību, kā arī aprīkotas ar stingru metāla klipsi korpusa augšdaļā, pildspalvas “piespraušanai” pie dokumentu mapes, uzvalka kabatā  vai tml. Lielākoties pieejamas ar zilu vai melnu tinti.

Mēs piedāvājam dažāda veida metāla pildspalvas gan ikdienas lietošanai, gan metāla pildspalvas ar gravējumu vai apdruku uzņēmuma reklāmas vajadzībām vai dāvināšanai. Atkarībā no pildspalvas modeļa pieejami arī speciāli futrāļi vai kārbiņas, kas pildspalvai piešķir svarīgāku nozīmi un prestižu. Personalizētas metāla pildspalvas būs laba dāvana klientiem un biznesa partneriem, kā arī tās izmanto nozīmīgu dokumentu parakstīšanai īpaši nozīmīgos pasākumos.

Gravēšanai izmantojam speciālu lāzergravēšanas iekārtu, kas ļauj izveidot gravējumu uz pavisam neliela virsmas laukuma. Gravējums tiek izveidots uz metāla pildspalvas korpusa vienas puses un, pateicoties lāzeriekārtas augstajai precizitātei un tehnoloģiskajām iespējām, iegūstami dažādas konfigurācijas teksti vai zīmējumi. Pēc nepieciešamības piedāvājam izveidot arī gravējumu otrā pusē pildspalvas korpusam. Atkarībā no izvēlētā metāla pildspalvas modeļa un daudzuma pasūtījumu izpildi nodrošinām no 1 līdz 3 darba dienās, vai ja prece jāpasūta, tad no 7 – 10 darba dienu laikā.