Skatīt vienlaicīgi:

Pildspalvas dāvanai allaž ir laba izvēle visdažādākajiem dzīves gadījumiem. Turklāt pildspalva dāvanai būs piemērota gan tuviem cilvēkiem, gan draugiem, kolēģiem, klientiem, sadarbības partneriem un augsta līmeņa amatpersonām. Kādam tas būs praktisks un noderīgs rakstāmrīks ikdienai, citam tās būs jaukas atmiņas par kopīgo sadarbību, bet vēl kādam statusu papildinošs elements. Īsāk sakot – mēs piedāvājam plašu izvēli, kur savai vajadzībai atbilstošākās pildspalvas dāvanai varēs atrast ikviens.

Mūsu klāstā ir gan pildspalvas dāvanai pa vienam eksemplāram, gan komplekti, kur ietilpst divas pildspalvas, piemēram, lodīšu un tintes, vai pildspalva un zīmulis, vai pildspalva un blociņš, vai pildspalva un atslēgu piekariņš, zibatmiņa u.c.. Liela daļa dāvināšanai paredzēto pildspalvu ir komplektā ar kastīti vai futrāli, kas ietilpst cenā.

Piedāvājam pildspalvas dāvanai no metāla vai koka. Metāla pildspalva dāvanai būs labs papildinājums jebkura veida apsveikumam, kā arī draudzīgs žests, ko novērtēs gan Jūsu draugi, kolēģi un klienti.

Metāla pildspalvas iesakām papildināt ar gravējumu, ko veicam ar augstas precizitātes lāzeriekārtu. Metāla pildspalva dāvanai ir teicama izvēle biznesa partneriem un augstākā līmeņa vadītājiem un amatpersonām. Mūsu klāstā ir pasaules vadošo zīmolu PARKER un Waterman prestižās metāla pildspalvas, ko atliek vien personalizēt par godu kādam īpašam gadījumam.

Koka pildspalva dāvanai būs gaumīga un pārdomāta izvēle jebkurā dzīves situācijā, jo draudzīga attieksme pret dabu un videi labvēlīgu risinājumu izmantošana ikdienā ir viena no mūsu straujā dzīves tempa prioritātēm. Koka pildspalvas dāvanai izgatavotas no koka, tostarp bambusa, to virsma ir pulēta vai lakota, un apdarei izmantoti hromēti vai matēti metāla elementi. Arī koka pildspalvu virsmu iespējams apdrukāt vai gravēt atbilstoši Jūsu iecerēm. Īpaši grezna pildspalva dāvanai būs koka pildspalva vai rakstāmrīku komplekts tāda pat materiāla koka kastītē.

Apdrukas un gravēšanas pasūtījumu izpildes termiņš atkarībā no pasūtīto pildspalvu skaita – sākot no vienas dienas. Pēc vajadzības nodrošinām arī gravējumu uz pildspalvas kastītes vāciņa vai futrāļa apdruku.