Lai izceltu vai pasvītrotu kādu teksta daļu dažāda veida dokumentos,  ikdienā tiek izmantoti dažādu krāsu markieri jeb marķieri. Tie ir flomāsteram līdzīgi rakstāmrīki ar slīpi nošķeltu vai konisku rakstāmgalu jeb serdeni, kas veido atšķirīga platuma līnijas. Lielākoties ar markieri jeb marķieri novilkto līniju platums ir no 1 – 5mm. Lai pasvītrotais vai iekrāsotais teksts būtu labi pamanāms, marķieri tiek pildīti ar košas krāsas fluorescentu tinti – visbiežāk tā ir dzeltenā, oranžā, rozā, zilā, violetā un zaļā krāsa. Atkarībā no modeļa markieri var būt vienreizējas lietošanas, kad pēc rakstāmrīka izlietošanas tinte izbeidzas un tie vairs nav izmantojami. Otrs variants ir atkārtotas uzpildes marķieri, kuru korpusā atrodas tintes rezervuārs, ko iespējams pēc nepieciešamības papildināt ar speciālo marķieru tinti. Marķieru tinte ir veidota uz ūdens bāzes un nav toksiska.

Mūsu piedāvājumā ir dažādu veidu marķieri, kas paredzēti atšķirīgai izmantošanai. Visbiežāk pieprasītie ir teksta marķieri lietošanai uz visa veida papīriem, tai skaitā kopijām un faksa izdrukām.  Lai izvēlētos savai vajadzībai piemērotāko markieri, iesakām ņemt vērā vairākus priekšnoteikumus. Svarīgi, lai markieri neizsmērētu rakstīto un drukāto tekstu un to tinte būtu ātri žūstoša. Nākamais noteikums – iekrāsotais vai pasvītrotais teksts nedrīkst ar laiku izbalēt un tam jābūt drošam pret ultravioleto starojumu. Ja marķieri paredzēti biežai lietošanai, to korpusa formai jābūt pēc iespējas ergonomiskākai ērtāka satvēriena nodrošināšanai. Labas kvalitātes marķieri izceļas ar izturību – pie lielāka spiediena to rakstāmgals neiebīdās korpusā. Parocīgi ir markieri ar pagriežamu uzgali, kas nodrošina vieglāku marķiera atvēršanu. Marķieru krāsa ir viegli iztīrāma no auduma.

Otra pieprasītākā marķieru grupa ir permanentie marķieri, kas paredzēti rakstīšanai uz praktiski jebkuras virsmas – plastmasas, koka, stikla, metāla. Šie markieri ir ūdensizturīgi, to rakstītais teksts neizplūst un nenotīrās. Šo marķieru serdeņi tik ātri neizžūst, ja aizmirsies uzlikt vāciņu. Permanentie marķieri parasti ir atkārtoti uzpildāmi un tos plaši izmanto dažāda veida industrijās, kur nepieciešams marķēt preces, veikt produktu klasifikāciju, veikt atzīmes uz dažādām virsmām u.tml.

Atsevišķa grupa ir tāfeles marķieri, ko izmanto skolās un birojos. Ar tiem raksta uz stikla vai magnētiskajām tāfelēm. Šie markieri atšķiras ar pildspalvas veida formu un tiem ir smails vai konisks rakstāmgals un līniju platums lielākoties 1 – 3 mm. Uz tāfeles uzrakstītais teksts ir viegli notīrāms ar sausu lupatiņu vai speciālu sausu švammi.

Ikvienā birojā nepieciešami arī marķieri prezentāciju plēvēm jeb OHP plēvēm, marķieri CD/DVD diskiem. Apspriežu telpās noderīgi marķieri rakstīšanai uz papīra tāfelēm jeb flipchart marķieri, kuru tinte neizspiežas cauri papīram, bet uzrakstītais teksts ir labi saskatāms no attāluma, jo tintes krāsa ir pietiekami spilgta.

Mēs piedāvājam īpašas formas marķierus, ko apdrukāt ar Jūsu uzņēmuma logo vai izveidot speciālu tekstu vai zīmējumu. Piemēram, trijstūra formas teksta marķieri, kur katrā trijstūra virsotnē ir atšķirīgas krāsas serdenis vai marķieri netradicionālās formās kā nagu lakas pudelīte, elektrospuldze, marķieri speciālā kastītē u.tml. Šāda tipa marķieri pieejami pēc pasūtījuma, sākot no 50 gab. Pasūtījumu izpildām 10 – 15 dienu laikā.